Esam uzsākuši 1.kārtas būvniecību!

26.10.2020

Ēkā būs 24 dzīvokļi platībā no 44,6 m2. līdz 162,5 m2. Istabu skaits – no 1-istabas dzīvokļiem līdz 4-istabu dzīvokļiem. Katram dzīvoklim ir terase vai balkons. Ēkai ir divas kāpņutelpas. Vienā no kāpņutelpām stāvā ir tikai 3 dzīvokļi – tā būs labākā izvēle iedzīvotājiem, kuri vēlas privātāku vidi. Otrā kāpņutelpā – ar liftu – vienā stāvā ir 5 dzīvokļi. Šajā kāpņutelpā lifts aizvedīs no pagraba autostāvvietas līdz jums nepieciešamajam stāvām. Diviem dzīvokļiem būs sava zaļā teritorija ar norobežotu atpūtas vietu.

 
Tiek veidotas plašas pagraba telpas ar izbūvētām noliktavām, autostāvvietām, velosipēdu novietnēm, saimniecības telpām un koplietošanas telpām (pēc iedzīvotāju vēlmēm telpas varēs tikt pielāgotas sporta zālei, jogas telpai vai galda tenisam). Katram dzīvoklim dāvanā tiks piešķirta noliktavas telpa, kurā varēs glabāt nepieciešamās lietas, lai tās nav jātur uz balkona vai terases. Katrai zonai savs pielietošanas veids: balkons paredzēts dzīves baudīšanai, bet noliktava – mantu glabāšana. Kopā tiks izveidotas 33 pazemes autostāvvietas, 2 no tām piemērotas autovadītājiem ar kustību traucējumiem. 


Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari. Celtniecību plānojam pabeigt 2021.gada vasarā, nodošana ekspluatācijā – 2021.gada rudenī. Dzīvokļu tirdzniecību esam uzsākuši jau šobrīd.


Kas jādara, lai nopirktu dzīvokli rezidencēs “Līčukrasti”? Jums ir jāizvēlas dzīvoklis, kas Jums patīk, jānoslēdz Rezervācijas līgums, jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā no dzīvokļa pārdošanas cenas. Dzīvokļa pirkuma līgumu slēgsim pēc mājas nodošanas ekspluatācijā. Ja pilnas pirkuma maksas samaksai plānojat saņemt finansējumu kādā no bankām, mūsu sadarbības partneri ieteiks Jums palīdzēs to noformēt.

Līčukrastos viss pa jaunam!

Atpakaļ