Investoriem

Ekspluatācijā ir nodota pirmās kārtas daudzdzīvokļu ēka vienā no mūsdienīgākajiem un ilgtspējīgākajiem projektiem — rezidenču kvartālā „Līčukrasti” Pierīgā
Šī gada novembrī ekspluatācijā ir nodota pirmā trīsstāvu daudzdzīvokļu ēka rezidenču projektā „Līčukrasti” Stopiņu pagastā, Pierīgā. Šis projekts citu vidū izceļas ar konceptuālo risinājumu, kura galvenais atslēgvārds ir „ilgtspējība”.

Investīcija Līčukrastos

Šajos mainīgajos laika, ekonomikas un politikas apstākļos ir ļoti svarīgi droši ieguldīt savus līdzekļus, lai tie ne tikai saglabātu savu vērtību, bet arī lai nestu peļņu.

Līčukrasti ir viens no progresīvākajiem ciematiem Pierīgā, kur nekustamā īpašuma vērtība kāps atbilstoši ciemata attīstībai un izaugsmei. Jau šobrīd 1.kārtas būvniecībā tiek izmantotas jaunās tehnoloģijas, inovācijas, kas dzīvokļu mājai radīs pievienoto vērtību vēl pēc daudziem gadiem.

Apsaimniekošanas un pārvaldīšanas modelis Rezidencēs Līčukrastos neļaus īpašuma vērtībai kristies arī daudzus gadus pēc to iegādes, saglabājot koptu, iedzīvotājam draudzīgu un drošu vidi.

Sazināties

Sadarbības iespējas

IEGĀDE UN IZĪRĒŠANA
Investējot naudu augošajā Līčukrastu kvartāla dzīvoklī Jūs saņemsiet dzīvokli ar pilnu iekšējo apdari, kuru var izīrēt, tādējādi nodrošinot gan līdzekļu pakāpenisku atgriešanu, gan arī drošu nekustamo īpašumu ar jaunu, jaudīgu infrastruktūru labā vietā. Mēs varam nodrošināt pilnu dzīvokļa pārvaldīšanas servisu.
INVESTĪCIJA NAKOTNES DZĪVOKLĪ
Iegādājieties dzīvokli nākamajā būvniecības kārtā. Tādā veidā Jūs nodrošināsiet gan labu cenu šodien, gan arī pasargāsiet sevi no zemes un materiālu cenas inflācijas nākotnē. Līčukrasti ir projekts ar plašiem nākotnes plāniem un izcilu komandu. Ja vēlaties iekārtojumu veidot paši, piedāvājam arī dzīvokļa iegādi ar balto apdari.
SADARBĪBA BŪVNIECĪBAS KĀRTAI
Vēlaties sev ēku, bet negribat nodarboties ar celtniecību – atbilstoši Līčukrastu konceptam mēs varam uzbūvēt tieši Jums domātu ēku nomai vai savam biznesam – 12–18 dzīvokļu māju, komercēku ar veikala telpām, birojiem, medicīnas centru. Ja meklējat iegādei īres māju, mēs varam vienoties par īpaši Jūsu vēlmēm pielāgotu būvniecības kārtu.

Kāpēc investēt ličukrastos

Ropažu novads, Līčukrasti
Ropažu novads ir viens no lielākajiem Pierīgas novadiem. Tas atrodas pie pašas Rīgas robežas, tāpēc mēs esam tuvu centram - 10 min no tirdzniecības centriem IKEA, Sāga, Hortes, biroju centra Sāga un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas.

Līčukrasti atrodas dabas ielokā vienā no lielākajeim Pierīgas novadiem ar 30000 iedzīvotājiem. Tiek prognozēts iedzīvotāju pieaugums + 7% līdz 2030. gadam. Līdz adiministratīvajam centrs Ulbrokā jābarauc 7 min. Turpat ir arī Ulbrokas pērle - lielākais kultūras centrs Latvijā, baseins, sporta skola, bērnudārzs, veikali, aptieka un Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta galapunkts.
Rīga
Latvijas galvaspilsēta Rīga ir lieliska vieta, kurp doties. Pasaulslavenā Art Nouveau arhitektūra lieliski piemērota tūrismam, kamēr iepirkumu un izklaides centri piedāvā visu atpūtai un iepirkumiem. Salīdzinoši nelielajā Rīgas centrā lieliski sadzīvo Nacionālais Mākslas muzejs, opera, teātri, restorāni, kinoteātri, klubi, SPA saloni, bankas, valsts un privātās veselības iestādes.

Turīgie Latvijas iedzīvotāji ir iecienījuši dzīvot pie dabas un izmantot pilsētas infrastruktūru darbam un atpūtai kā viesi. Rīgas nelielais izmērs ļauj viegli aizbraukt no Pierīgas uz centru, tāpēc cilvēki, kas to var atļauties, izmanto šo iespēju.
Latvija
Latvija ir valsts Eiropas Savienībā starp Skandināviju un Rietumeiropu. Tai raksturīgs mērens klimats ar izteiktiem gadalaikiem. 54% no Latvijas teritorijas klāj meži, taču vienlaikus Latvijā ir arī viens no ātrākajiem interneta tīkliem pasaulē un tā ir viena no lielākajām ekoproduktu eksportētājām Eiropā (koka produkti, kosmētika utml.).

Sadzīvi šeit vislabāk raksturo mierīgs temperaments, liela kultūras un vēstures bagātība, kā arī relatīvi zems noziedzības līmenis. Latvijai ir saistoši EU standarti un direktīvas pārtikas, enerģētikas un drošības ziņā. Kā maza valsts Latvija sargā savu identitāti, ieviešot stingru imigrācijas politika un uzturot salīdzinoši zemu bezdarba līmeni. Šobrīd Latvijā ir zemākās nekustamo īpašumu cenas Baltijas valstīs, jo šobrīd vēl tirgus nav piesātināts.

Līčukrasti tagad un nākotnē