Vērtības

Ekspluatācijā ir nodota pirmās kārtas daudzdzīvokļu ēka vienā no mūsdienīgākajiem un ilgtspējīgākajiem projektiem — rezidenču kvartālā „Līčukrasti” Pierīgā
Šī gada novembrī ekspluatācijā ir nodota pirmā trīsstāvu daudzdzīvokļu ēka rezidenču projektā „Līčukrasti” Stopiņu pagastā, Pierīgā. Šis projekts citu vidū izceļas ar konceptuālo risinājumu, kura galvenais atslēgvārds ir „ilgtspējība”.
Brīvība
Līčukrastos pieejamas visas privātmājai raksturīgās ērtības, bet Tev atliks vairāk laika sev, ģimenei un darbiem – nebūs ik dienas jāslauka lapas un jātīra sniegs, jāpļauj zāle, jāveido krūmaugi un citi darbi. Šeit Tu nosaki savu laiku un to, kā to izmantot.
labklājība
Svaigs gaiss, labiekārtota teritorija, personīgā auto novietne, ātrs internets, kvalitatīvs ūdens, sava peldvieta teritorijā, piekļuve pie meža - tās ir tikai dažas no Līčukrastu labklājības pamatnostādnēm. Šeit pieejamas visas pilsētas komunikācijas. Mājas ir jābauda, nevis jāapkalpo!
Neatkarība
Infrastruktūra ar savu sporta zāli, co-working, ērtu zaļo zonu, komfortablu auto novietošanu un plašu pakalpojumu klāstu ļaus neuztraukties par pilsētas centra problēmām, nodrošinot iespēju komfortabli dzīvot un strādāt turpat uz vietas.
Sasniedzamība
Viegli nokļūsti uz IKEA, Sky, Rimi, vietējo pārtikas veikalu, modernu kultūras centru un baseinu. Sabiedriskā transporta pieturvieta ir 2 minūšu gājienā; apmēram tikpat tālu kā privātas un publiskas peldvietas. Ar auto līdz centram ir apmēram 15 km. Visi attālumi ir ērti mērojami arī ar velosipēdu, skrejriteni un citu “zaļo” transportu.
Privātums un drošība
Līčukrastu kvartālā rit atsevišķa dzīve. Tev nav jāsaskaras ar nepazīstamiem acu skatiem, ja to nevēlies. Nelielais iedzīvotāju skaits dod iespēju Tev un Tavai ģimenei nenonākt kontaktā ar lielu daudzumu svešinieku, kā tas ir Rīgas centrā.
Harmonija
Aktīvs dzīvesveids un harmonija ar dabu šeit iet roku rokā. Līčukrastos Tu vari atpūsties kopā ar ģimeni vai vienatnē, strādāt, sportot un vienkārši būt pats. Rezidenču kvartāls veidots mīlot apkārtējo vidi un cienot visas mūsdienu cilvēka dzīves stila prasības.
Ekoloģija
Ekoloģija sākas ar gudru dizainu. Līčukrastu rezidencēs izmantoti dabiski materiāli, kas ir droši bērniem, viņu vecākiem un vecvecākiem. Tiešais dabas tuvums ļauj savās mājās dzīvot tādā vidē, kādai patiesībā esam radīti.